PARTNERSKÉ ŠTÚDIÁ DALNO

Jednotlivé predajné miesta fungujú spôsobom franchisingu. Každé partnerské štúdio Dalno kuchyne má svojho vlastného majiteľa. Kamkoľvek však vstúpite, môžete očakávať rovnako kvalitnú výrobu produktov a odborné poradenstvo spolu s doplnkovými službami, ktorými Dalno kuchyne a interiéry deklarujú. Napriek tomu, že je každá prevádzka samostatným podnikateľským subjektom, 3D návrh vám profesionálny predajcovia spracujú podľa vašich požiadaviek práve tak v Žiline, ako i v Senci. Hoci samotná výroba kuchyne alebo nábytku spadá výhradne pod centrálnu výrobu DALNO, od návrhu až po montáž sprevádza zákazníkov realizáciou interiéru samotné partnerské štúdio. Cenotvorba či obchodné podmienky sú výhradne v kompetencii partnerských predajcov. Každé predajné miesto je však podrobené dôkladnému testovaniu odbornosti a kvality doplnkových služieb. Všetky predajné miesta disponujú oporou a overenými riešeniami značky DALNO.

Dalno kuchyne

DOLNÝ KUBÍN
Adresa a kontakt

Aleja Slobody 2240

(priemyselná zóna)

+421 918 118 100

dalno@dalno.sk

Otváracie hodiny

pondelok - piatok 7.30 - 16.00

GPS

49.2150033,19.29702640000005

NAŠE SLUŽBY

Dalno

Slovenský výrobca kuchynských liniek a interiérov. Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2006. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky. Dnes vyrábame na najmodernejších, plne automatizovaných strojových technológiách na slovenskom trhu. Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Príďte sa presvedčiť o našich kvalitách

Vstúpte do nášho kuchynského Dalno neba. Pozývame Vás na šálku skvelého kafé pri ktorom vám predstavíme vždy to najlahodnejšie zo sveta kuchýň, kuchýň Dalno.

Využite bonus pri príležitosti oslavy 15 rokov značky Dalno.

Ku kuchyni Dalno, umývačka riadu Gorenje zadarmo.
Akcia platí pri objednávke kuchyne od 15.7. do 30.9.2020

Inšpirujte sa

 

 

Kontaktujte nás

VYBAVENOSŤ

parkovanie v objekte

3D vizualizácie

konzultácia zdarma