Kuchyňa Provence latté

Pracovná doska

Smrek Sonnenberg

Korpus

Antracit

Dvierka

Evermatt - latté Evermatt - antracit

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Kuchynská linka v romantickom provensálskom štýle zaujme na prvý pohľad svojím tvarom a farebným prevedením. Kombináciu odtieňov: latté a antracit dopĺňa drevodekor: Smrek Sonnenberg, ktorý svojou výraznou kresbou dokonale zapadne do vidieckeho vzhľadu kuchyne. Špeciálnou povrchovou úpravou dvierok je technológia NaNo lak Evermatt, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť nielen voči poškriabaniu, ale aj samotným odtlačkom prstov! Dvierka sú výnimočné svojím prirodzeným vzhľadom bez výskytu odlesku a nepodliehajú opotrebovaniu.

Súčasťou kuchynskej linky je lavicové sedenie, ktoré ocení každý milovník pohodlia. Atraktívnym doplnkom je policový systém "CLEVER CUBE" vyrábaný z kovu v antracitovom odtieni. Dokonalé nástenné riešenie, zaujímavý prvok, organizér... pretože na detailoch záleží.

EVERMATT

EVERMATT je transparentný polyuretánový lak, ktorý obsahuje 30% nano častíc striebra. Jeho výhodou je niekoľkonásobne väčšia odolnosť oproti bežným lakom. Ide o špeciálnu technológiu finálnej povrchovej úpravy, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť nielen voči poškriabaniu, ale aj samotným odtlačkom prstov! Vďaka tejto nadčasovej technológii povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Kuchynská linka je tak výnimočná svojím prirodzeným vzhľadom bez výskytu odlesku a nepodlieha opotrebovaniu.


Provence kuchyne