Kuchyňa Provence biela V.

Pracovná doska

Dub Halifax Cognac

Korpus

Biela

Dvierka

Evermatt - biela

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Provensálsky štýl okorenený štipkou moderného nádychu. Podtónom korenia sú nové tvarované dvierka, ktoré kuchynskej linke dodávajú šarm a jemnosť.
Kuchyňu šperkujú hneď dva nové systémy:

"HANGING WALL" ....multifunkčný organizér

"HANGING SHELF" ....závesné police

Systémy ponúkajú dizajnové a zároveň praktické riešenie pre pohodlné uloženie akýchkoľvek doplnkov. Navrhnuté s precíznosť a dôrazom na detail, pretože detaily vytvárajú celky...EXKLUZÍVNE pre DALNO kuchyne

 

EVERMATT

EVERMATT je transparentný polyuretánový lak, ktorý obsahuje 30% nano častíc striebra. Jeho výhodou je niekoľkonásobne väčšia odolnosť oproti bežným lakom. Ide o špeciálnu technológiu finálnej povrchovej úpravy, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť nielen voči poškriabaniu, ale aj samotným odtlačkom prstov! Vďaka tejto nadčasovej technológii povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Kuchynská linka je tak výnimočná svojím prirodzeným vzhľadom bez výskytu odlesku a nepodlieha opotrebovaniu.


Provence kuchyne