Kuchyňa Provence biela V.

Pracovná doska

Dub Halifax Cognac

Korpus

Biela

Dvierka

Evermatt - biela

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

Bonus v hodnote až 649€!

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Provensálsky štýl okorenený štipkou moderného nádychu. Podtónom korenia sú nové tvarované dvierka, ktoré kuchynskej linke dodávajú šarm a jemnosť.
Kuchyňu šperkujú hneď dva nové systémy:

"HANGING WALL" ....multifunkčný organizér

"HANGING SHELF" ....závesné police

Systémy ponúkajú dizajnové a zároveň praktické riešenie pre pohodlné uloženie akýchkoľvek doplnkov. Navrhnuté s precíznosť a dôrazom na detail, pretože detaily vytvárajú celky...EXKLUZÍVNE pre DALNO kuchyne

 

EVERMATT

EVERMATT je transparentný polyuretánový lak, ktorý obsahuje 30% nano častíc striebra. Jeho výhodou je niekoľkonásobne väčšia odolnosť oproti bežným lakom. Ide o špeciálnu technológiu finálnej povrchovej úpravy, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť nielen voči poškriabaniu, ale aj samotným odtlačkom prstov! Vďaka tejto nadčasovej technológii povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Kuchynská linka je tak výnimočná svojím prirodzeným vzhľadom bez výskytu odlesku a nepodlieha opotrebovaniu.


Provence kuchyne