Kuchyňa Provence biela IV.

Pracovná doska

Granit Karnak šedý

Korpus

Biela

Dvierka

Evermatt - biela

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Náš zákazník mal "Otilku" (interné pomenovanie zákazníka) dlho vo svojom srdci vysnívanú a pri stavbe domu prišlo na rad jej zrodenie. My sme do sna vstúpili, predstavu uchopili a zhmotnili ju s týmto výsledkom.

Otilka svojou iskrou a dokonalosťou okamžite opantala svojho šéfa a my dúfame, že bude dlho oddane slúžiť.

DALNO kuchyne ...plníme Vaše sny ❤️

EVERMATT

EVERMATT je transparentný polyuretánový lak, ktorý obsahuje 30% nano častíc striebra. Jeho výhodou je niekoľkonásobne väčšia odolnosť oproti bežným lakom. Ide o špeciálnu technológiu finálnej povrchovej úpravy, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť nielen voči poškriabaniu, ale aj samotným odtlačkom prstov! Vďaka tejto nadčasovej technológii povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Kuchynská linka je tak výnimočná svojím prirodzeným vzhľadom bez výskytu odlesku a nepodlieha opotrebovaniu.


Provence kuchyne