Kuchyňa Pietra Grigia čierna

Pracovná doska:

Pietra Grigia

Korpus

Antracit

Dvierka

Akrylát Matt Laser Edge - Antracit
Akrylát Matt Laser Edge - Pietra Grigia

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Dominantou kuchyne je NOVINKA, dekor PIETRA GRIGIA ČIERNA v matnom akrylátovom prevedení so špeciálnou povrchovou úpravou, príjemnou na dotyk a odolnou voči odtlačkom prstov. Svojou špecifickou kresbou s imitáciou mramoru sa odlišuje od ostatných dekorov a dokonale zapadá k súčasným trendom. Imitácia mramoru sa stala neskutočne populárnou a v kombinácii s antracitovým odtieňom kuchyňa vzbudzuje dojem luxusu a elegancie. Kuchynská linka tak v sebe odráža svoj osobitý štýl.

 

DETAILY VYTVÁRAJÚ CELKY

Predstavujeme Vám EXKLUZÍVNU NOVINKU, multifunkčný organizér "HANGING WALL"
...kovový doplnok, dokonalý šperk kuchyne.
Ponúka dizajnové a zároveň praktické riešenie pre pohodlné uloženie všetkých doplnkov. Navrhnuté s precíznosť a dôrazom na detail, pretože detaily vytvárajú celky...

 

LASER EDGE

Nie je podstatný len celkový vzhľad kuchynskej linky, ale práve jej odolnosť a dlhovekosť. Neštandardný štandard olepenia VŠETKÝCH HRÁN (predné plochy) zaručuje životnosť vašej kuchyne o desiatky rokov.

Vďaka technológii LASER EDGE je dnes detailné spracovanie kuchynských dvierok na najvyššej úrovni. Kuchynským dvierkam vašej kuchyne tak zabezpečíte omnoho vyššiu odolnosť voči pôsobeniu tepla, vlhkosti alebo tekutiny. A, samozrejme, bezchybný dizajn. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na odolnejší povrch voči mechanickému poškodeniu, UV žiareniu či dokonca účinným čistiacim prostriedkom.

LASER EDGE – znesie viac, než si ste si dosiaľ dokázali predstaviť.


Dizajnové kuchyne