Kuchyňa Lak Lesk svetlosivá

Pracovná doska:

Chromix antracitový

Korpus

Sivá

Dvierka

Lak: vysoký lesk - Dolphine Grey Dýha - Dub prírodný

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Kuchynská linka vyniká svojím atypickým vzhľadom v tvare písmena Y. Kuchynský ostrovček je prístupný z oboch strán. Korpusy skriniek sú sivej farby. Dvierka na spodných aj horných skrinkách sú lakované v jemnom šedom odtieni. Ich finálny nástrek má vysoký lesk v 100 % stupni lesku z oboch strán.

Vysoké skrinky pozostávajú zo vstavanej chladničky, vstavaných spotrebičov a potravinovej skrinky. Dvierka sú dyhované, kartáčované. Dekor, akým je Dub hrčatý prírodný sa skvelo hodí na viditeľné plochy a oživí celú kuchynskú zostavu svojimi charakteristickými vlastnosťami rastúceho dreva.

Varnú plochu dopĺňa štýlový vstavaný odsávač pár.


Dizajnové kuchyne