Kuchyňa Lak Lesk svetlosivá

Pracovná doska:

Chromix antracitový

Korpus

Sivá

Dvierka

Lak: vysoký lesk - Dolphine Grey Dýha - Dub prírodný

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

Bonus v hodnote až 629€!

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Kuchynská linka vyniká svojím atypickým vzhľadom v tvare písmena Y. Kuchynský ostrovček je prístupný z oboch strán. Korpusy skriniek sú sivej farby. Dvierka na spodných aj horných skrinkách sú lakované v jemnom šedom odtieni. Ich finálny nástrek má vysoký lesk v 100 % stupni lesku z oboch strán.

Vysoké skrinky pozostávajú zo vstavanej chladničky, vstavaných spotrebičov a potravinovej skrinky. Dvierka sú dyhované, kartáčované. Dekor, akým je Dub hrčatý prírodný sa skvelo hodí na viditeľné plochy a oživí celú kuchynskú zostavu svojimi charakteristickými vlastnosťami rastúceho dreva.

Varnú plochu dopĺňa štýlový vstavaný odsávač pár.


Dizajnové kuchyne