Kuchyňa Lak Lesk Biela I.

Pracovná doska

Pinia Pasadena

Korpus

Biela svetlá

Dvierka

Lak vysoký lesk - Biela

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

Bonus v hodnote až 629€!

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Dominantou kuchynskej linky je ostrovček s varnou plochou, na ktorý nadväzuje jedálenská časť. Zaujímavým prvkom jedálenského stola sú podnože z hliníkových profilov, ktoré priestor odľahčujú a štýlovo dotvárajú.

...keď to spolu ladí

Dvierka na spodných aj horných skrinkách sú lakované v snehovo bielom odtieni. Ich finálny nástrek má vysoký lesk v 100 % stupni lesku z oboch strán. K bielej skvelo kontrastuje drevodekor Pinia Pasadena. Priestor oživí lakovaná zástena v RAL odtieni do tyrkysova, ktorý dokonale ladí k dizajnovým jedálnejským stoličkám.


Moderné kuchyne