Kuchyňa Lak Lesk Biela I.

Pracovná doska

Pinia Pasadena

Korpus

Biela svetlá

Dvierka

Lak vysoký lesk - Biela

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Dominantou kuchynskej linky je ostrovček s varnou plochou, na ktorý nadväzuje jedálenská časť. Zaujímavým prvkom jedálenského stola sú podnože z hliníkových profilov, ktoré priestor odľahčujú a štýlovo dotvárajú.

...keď to spolu ladí

Dvierka na spodných aj horných skrinkách sú lakované v snehovo bielom odtieni. Ich finálny nástrek má vysoký lesk v 100 % stupni lesku z oboch strán. K bielej skvelo kontrastuje drevodekor Pinia Pasadena. Priestor oživí lakovaná zástena v RAL odtieni do tyrkysova, ktorý dokonale ladí k dizajnovým jedálnejským stoličkám.


Moderné kuchyne