Kuchyňa Dýha a kameň

Pracovná doska:

Bridlica pestrofarebná

Korpus

Antracit

Dvierka

Umakart - Bridlica pestrofarebná Dýha - Dub kartáčovaný čokoládový

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

Bonus v hodnote až 629€!

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Nadčasový dizajn, originalita, imitácia kameňa, tmavá dýha... jednoducho dotyk luxusu. Kuchynská linka svojím vzhľadom dokonale zapadne do moderných priestorov a osloví aj tých najnáročnejších. Okrem vizuálu disponuje plnou vnútornou výbavou a kvalitou materiálového prevedenia. Kuchyňa, ktorá má štýl, tvar a funkciu. Je vyrábaná tými najmodernejšími výrobnými technológiami na slovenskom trhu.

Dvierka na vysokých skriniach sú dyhované, kartáčované. Dekor Dub hrčatý čokoládový sa skvelo hodí na viditeľné plochy a oživí celú kuchynskú zostavu svojimi charakteristickými vlastnosťami rastúceho dreva. Dvierka na kuchynskom ostrovčeku vynikajú imitovaným vzhľadom kameňa, ktorý do akéhokoľvek interiéru vnesie nenútenú noblesu.


Dizajnové kuchyne