Kuchyňa Cement tmavý II.

Pracovná doska

Dub Hrčatý

Korpus

Antracit

Dvierka

Cement tmavý

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

CEMENT TMAVÝ dodá kuchynskej linke nielen atraktívny vzhľad, ale aj dávku útulnosti v jemnom industriálnom duchu. Imitácia cementu vytvára ideálny podklad pre rôzne tvary kuchýň, dodáva eleganciu a štýl. Jeho nevtieravá farebnosť dokonale vyznie pri akomkoľvek drevodekore.

NOVINKA, DUB HRČATÝ s charakteristickými vlastnosťami prírodného dreva, v ktorom sú obsiahnuté všetky druhy textúr obsahujúce prirodzené "hrče" je ideálny na všetky pohľadové plochy a otvorené niky.

DETAILY VYTVÁRAJÚ CELKY

Predstavujeme Vám EXKLUZÍVNU NOVINKU, multifunkčný organizér "HANGING WALL"
...kovový doplnok, dokonalý šperk kuchyne.
Ponúka dizajnové a zároveň praktické riešenie pre pohodlné uloženie všetkých doplnkov. Navrhnuté s precíznosť a dôrazom na detail, pretože detaily vytvárajú celky...


Moderné kuchyne