Kuchyňa Cement tmavý II.

Pracovná doska

Dub Hrčatý

Korpus

Antracit

Dvierka

Cement tmavý

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

Bonus v hodnote až 629€!

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

CEMENT TMAVÝ dodá kuchynskej linke nielen atraktívny vzhľad, ale aj dávku útulnosti v jemnom industriálnom duchu. Imitácia cementu vytvára ideálny podklad pre rôzne tvary kuchýň, dodáva eleganciu a štýl. Jeho nevtieravá farebnosť dokonale vyznie pri akomkoľvek drevodekore.

NOVINKA, DUB HRČATÝ s charakteristickými vlastnosťami prírodného dreva, v ktorom sú obsiahnuté všetky druhy textúr obsahujúce prirodzené "hrče" je ideálny na všetky pohľadové plochy a otvorené niky.

DETAILY VYTVÁRAJÚ CELKY

Predstavujeme Vám EXKLUZÍVNU NOVINKU, multifunkčný organizér "HANGING WALL"
...kovový doplnok, dokonalý šperk kuchyne.
Ponúka dizajnové a zároveň praktické riešenie pre pohodlné uloženie všetkých doplnkov. Navrhnuté s precíznosť a dôrazom na detail, pretože detaily vytvárajú celky...


Moderné kuchyne