Kuchyňa Cement tmavý I.

Pracovná doska

Mramor marmarský

Korpus

Antracit

Dvierka

Cement tmavý Dub Gladstone pieskový

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

CEMENT TMAVÝ

Predstavujeme Vám NOVINKU, dekor Cement tmavý, ktorý dodá kuchynskej linke dizajnovo atraktívny vzhľad, ale aj dávku útulnosti v jemnom industriálnom duchu. Jeho nevtieravá farebnosť dokonale vyznie pri akomkoľvek drevodekore. Imitácia cementu vytvára ideálny podklad pre rôzne tvary kuchýň, dodáva eleganciu a štýl. Cement tmavý ...exkluzívne iba u nás, v DALNO kuchyne.

DETAILY VYTVÁRAJÚ CELKY

Dizajnovú úlohu zohráva riešenie jedálenského pultu, ktorý je plynulým ukončením kuchynskej linky. Použitý drevodekor, Dub Gladstone pieskový, dodáva celému priestoru útulnosť. Čisté línie, jednoduchosť, nadčasový dizajn a kombinácia zvolených materiálov sú hlavnými prednosťami kuchynskej linky. Vizuálne zladená,no závoreň funkčná a premyslená do detailov...pretože detaily vytvárajú celky.


Moderné kuchyne