Kuchyňa Akrylát Matt Satin II.

Pracovná doska

Dub Arlington prírodný

Korpus

Satin / Dub Arlington prírodný

Dvierka Lase Edge

Akrylát Matt - Satin

Dub Arlington prírodný

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

 

Nadčasový dizajn vo forme dokonalej synchronizácie vybraných materiálov. Priestoru dominuje matný akrylátový povrch v odtieni Satin, hrejivú atmosféru dotvárajú skrinky v dekore prírodného dreva. Kuchynská linka v sebe odráža svoj osobitý štýl aj vďaka neštandardnému riešeniu, ktorým je "posedeníčko" pripojené ku kuchyni.
Kuchynská linka pôsobí moderne, elegantne a rozhodne má svoje čaro.

 

LASER EDGE

Nie je podstatný len celkový vzhľad kuchynskej linky, ale práve jej odolnosť a dlhovekosť. Neštandardný štandard olepenia VŠETKÝCH HRÁN (predné plochy) zaručuje životnosť vašej kuchyne o desiatky rokov.

Vďaka technológii LASER EDGE je dnes detailné spracovanie kuchynských dvierok na najvyššej úrovni. Kuchynským dvierkam tak zabezpečíte omnoho vyššiu odolnosť voči pôsobeniu tepla, vlhkosti alebo tekutiny. A, samozrejme, bezchybný dizajn. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na odolnejší povrch voči mechanickému poškodeniu, UV žiareniu či dokonca účinným čistiacim prostriedkom.

LASER EDGE – znesie viac, než ste si dosiaľ dokázali predstaviť.


Moderné kuchyne