Kuchyňa Akrylát Matt biela II.

Pracovná doska

Cement svetlý

Korpus

Biela svetlá Antracit Dub Halifax prírodný

Dvierka

Akrylát Matt - Biely Akrylát Matt - Čierny Dub Halifax prírodný

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Akrýlátové dvierka kuchynskej linky sú v matnom prevedení v kontrastných odtieňoch bielej a čiernej, v kombinácii s dekorom Dub Halifax prírodný. Výhodou matných dvierok z akrylátu je eliminovanie odtlačkov prstov a pohlcovanie svetla, vďaka čomu nedochádza k odrazom svetelných efektov. To znamená, že dvierka si zachovávajú rovnaký vzhľad v rôznych svetelných podmienkach a na pohľad pôsobia mäkkšie.

Samotná skladba kuchynskej linky a celkový dojem, boli pri tomto návrhu kuchyne láskou na prvý pohľad. Oživením matného akrylátu je dekor Cement svetlý, ktorý je použitý na pracovnej doske a zástene. Táto kombinácia dodáva kuchynskej linke dizajnovo atraktívny vzhľad, ale aj dávku útulnosti v jemnom industriálnom duchu. Jeho nevtieravá farebnosť dokonale vyznie pri akomkoľvek drevodekore. Ku kuchynskej linke je dizajnovo zladený aj návrh obývačky, čo prepája priestor do jedného celku "ALL IN ONE".

ALL IN ONE

Koncept kuchynskej linky s obývačkou s použitím "ALL IN ONE" má osobitý charakter,ktorý zaujme na prvý, aj druhý pohľad. ALL IN ONE je dokonalé zladenie všetkých častí interiérov do jedného celku farebnosťou aj detailným prevedením. Všetky nábytkové zostavy sú navrhnuté na mieru, efektívne a funkčne. Výsledkom je príjemný a moderný interiér.


Moderné kuchyne