Kuchyňa Akrylát Lesk biela VII.

Pracovná doska

Ceramic antracitový

Korpus

Biela svetlá Dub Halifax prírodný

Dvierka

Akrylát Laser Edge - Biela Ceramic antracitový

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Kuchynská linka pôsobí útulne vďaka dokonalej súhre vybraných dekorov. Kontrastný Ceramic antracitový spolu s prémiovým Halifaxom prírodným vytvárajú jeden celok, ktorý harmonizuje s vysokolesklým akrylátom. Akrylát je materiál, ktorý vynikne v minimalistických interiéroch, prepožičiava kuchyni luxusný vzhľad a jednoducho sa udržiava. Kombinácia vysokého lesku s dekorom dreva je neodolateľná, nekompromisná, domyslená do detailov a ponúka maximálny komfort. Dizajnovú úlohu zohráva navrhnuté riešenie kuchynského ostrovčeka. Otvorená nika v ostrovčeku celý priestor odvzdušňuje a vizuál povzdvihuje aj barový pultík so sedením, či nástenná doska s policami.

...kuchynská linka premyslená do detailov.

LASER EDGE

Laser Edge je inovatívna technológia, ktorá umožňuje nanášanie hrán na dosku bez špáry a bez lepidla. Pri výrobnej technológii sa nahradí bežný lepiaci diel vysokoefektívnym laserom, čím sa dokáže vytvoriť trvalý, estetický a funkčný spoj. Výsledkom je teda bezchybný neviditeľný spoj, no okrem dizajnového vzhľadu sa zvyšuje odolonosť voči teplu a vlhkosti.


Moderné kuchyne