Kuchyňa Akrylát Lesk biela VII.

Pracovná doska

Ceramic antracitový

Korpus

Biela svetlá Dub Halifax prírodný

Dvierka

Akrylát Laser Edge - Biela Ceramic antracitový

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

Bonus v hodnote až 629€!

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Kuchynská linka pôsobí útulne vďaka dokonalej súhre vybraných dekorov. Kontrastný Ceramic antracitový spolu s prémiovým Halifaxom prírodným vytvárajú jeden celok, ktorý harmonizuje s vysokolesklým akrylátom. Akrylát je materiál, ktorý vynikne v minimalistických interiéroch, prepožičiava kuchyni luxusný vzhľad a jednoducho sa udržiava. Kombinácia vysokého lesku s dekorom dreva je neodolateľná, nekompromisná, domyslená do detailov a ponúka maximálny komfort. Dizajnovú úlohu zohráva navrhnuté riešenie kuchynského ostrovčeka. Otvorená nika v ostrovčeku celý priestor odvzdušňuje a vizuál povzdvihuje aj barový pultík so sedením, či nástenná doska s policami.

...kuchynská linka premyslená do detailov.

LASER EDGE

Laser Edge je inovatívna technológia, ktorá umožňuje nanášanie hrán na dosku bez špáry a bez lepidla. Pri výrobnej technológii sa nahradí bežný lepiaci diel vysokoefektívnym laserom, čím sa dokáže vytvoriť trvalý, estetický a funkčný spoj. Výsledkom je teda bezchybný neviditeľný spoj, no okrem dizajnového vzhľadu sa zvyšuje odolonosť voči teplu a vlhkosti.


Moderné kuchyne