Kuchyňa Akrylát Lesk béžová IV.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Kuchynská linka pôsobí útulne vďaka zvolenej kombinácii dekorov. Dub Halifax Tabak harmonizuje s vysokolesklým akrylátom v jemnom béžovom odtieni, čo vytvára jeden ucelený celok. Lesk je stále trendy a nestráca na atraktívnosti, je znakom luxusu a vždy elegantným riešením. Kuchyňa je zaujímavá nižšou radou vysokých skriniek, kde sú situované spotrebiče a chladnička. Jednoduchá línia, svieži dizajn, moderná a funkčná dispozícia.....keď všetko spolu ladí.

LASER EDGE

Laser Edge je inovatívna technológia, ktorá umožňuje nanášanie hrán na dosku bez špáry a bez lepidla. Pri výrobnej technológii sa nahradí bežný lepiaci diel vysokoefektívnym laserom, čím sa dokáže vytvoriť trvalý, estetický a funkčný spoj. Výsledkom je teda bezchybný neviditeľný spoj, no okrem dizajnového vzhľadu sa zvyšuje odolonosť voči teplu a vlhkosti.


Moderné kuchyne