Kuchyňa Akrylát Lesk béžová IV.

Bonus v hodnote až 629€!

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Kuchynská linka pôsobí útulne vďaka zvolenej kombinácii dekorov. Dub Halifax Tabak harmonizuje s vysokolesklým akrylátom v jemnom béžovom odtieni, čo vytvára jeden ucelený celok. Lesk je stále trendy a nestráca na atraktívnosti, je znakom luxusu a vždy elegantným riešením. Kuchyňa je zaujímavá nižšou radou vysokých skriniek, kde sú situované spotrebiče a chladnička. Jednoduchá línia, svieži dizajn, moderná a funkčná dispozícia.....keď všetko spolu ladí.

LASER EDGE

Laser Edge je inovatívna technológia, ktorá umožňuje nanášanie hrán na dosku bez špáry a bez lepidla. Pri výrobnej technológii sa nahradí bežný lepiaci diel vysokoefektívnym laserom, čím sa dokáže vytvoriť trvalý, estetický a funkčný spoj. Výsledkom je teda bezchybný neviditeľný spoj, no okrem dizajnového vzhľadu sa zvyšuje odolonosť voči teplu a vlhkosti.


Moderné kuchyne