Kuchyňa Akrylát Lesk béžová II.

Pracovná doska:

Dub Halifax tabak

Korpus

Alabaster

Dvierka

Akrylát Laser Edge - Béžová

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Kuchyňa zaujme svojím nevšedným vzdušným riešením a kombináciou zvolených materiálov. Sviežemu dizajnu dominujú závesné skrinky a otvorené časti ladené do drevodeku Dub Halifax tabak. Akrylátové dvierka v jemnom béžovom odtieni dodávajú kuchynskej zostave luxusný vysokolesklý vzhľad. Kontrastnou líniou sú zapustené úchytky, ktoré do priestoru vnášajú moderný "look".Horné skrinky sú v decentnom prevedení bez úchytiek s otváraním na dotyk: Tip On. Dvierka sú kombinované s otvorenými časťami v drevodekore, vďaka čomu sa kuchyňa vymyká od všednosti. LED podsvietenie v spodnej časti skriniek osvetľuje celý pracovný priestor.

Dizajnový vzhľad dopĺňa nízka otvorená skrinka, ktorá premieňa kuchyňu na dynamické miesto pulzujúce energiou – zosobnenie funkčnej estetiky. Trendový minimalizmus a dokonale čisté línie premieňajú kusy nábytku na domov.


Moderné kuchyne