Kuchyňa Akrylát Lesk béžová II.

Pracovná doska:

Dub Halifax tabak

Korpus

Alabaster

Dvierka

Akrylát Laser Edge - Béžová

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

Bonus v hodnote až 629€!

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

Kuchyňa zaujme svojím nevšedným vzdušným riešením a kombináciou zvolených materiálov. Sviežemu dizajnu dominujú závesné skrinky a otvorené časti ladené do drevodeku Dub Halifax tabak. Akrylátové dvierka v jemnom béžovom odtieni dodávajú kuchynskej zostave luxusný vysokolesklý vzhľad. Kontrastnou líniou sú zapustené úchytky, ktoré do priestoru vnášajú moderný "look".Horné skrinky sú v decentnom prevedení bez úchytiek s otváraním na dotyk: Tip On. Dvierka sú kombinované s otvorenými časťami v drevodekore, vďaka čomu sa kuchyňa vymyká od všednosti. LED podsvietenie v spodnej časti skriniek osvetľuje celý pracovný priestor.

Dizajnový vzhľad dopĺňa nízka otvorená skrinka, ktorá premieňa kuchyňu na dynamické miesto pulzujúce energiou – zosobnenie funkčnej estetiky. Trendový minimalizmus a dokonale čisté línie premieňajú kusy nábytku na domov.


Moderné kuchyne