Kuchyňa Akrylát Lesk béžová I.

PRACOVNÁ DOSKA
Granit Karnak sivý

KORPUS
Dub Davos hnedý

DVIERKA
Akrylát Laser Edge - Béžová

Od čoho závisí cena kuchyne? Prečítajte si na našom blogu.

REALIZÁCIA U VÁS DOMA
Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

AKRYLÁT
Akrylát je materiál, ktorý vynikne v minimalistických interiéroch, prepožičiava kuchyni luxusný vzhľad a jednoducho sa udržiava. Kombinácia vysokého lesku s dekorom dreva je neodolateľná, nekompromisná, domyslená do detailov a ponúka maximálny komfort.

LASER EDGE
Laser Edge je inovatívna technológia, ktorá umožňuje nanášanie hrán na dosku bez špáry a bez lepidla. Pri výrobnej technológii sa nahradí bežný lepiaci diel vysokoefektívnym laserom, čím sa dokáže vytvoriť trvalý, estetický a funkčný spoj. Výsledkom je teda bezchybný neviditeľný spoj, no okrem dizajnového vzhľadu sa zvyšuje odolonosť voči teplu a vlhkosti.

SCR Akrylát vykazuje výrazne lepšie vlastnosti v odolnosti povrchu: odolnejší voči poškriabaniu, zvýšená stabilita voči UV žiareniu, farebná a tvarová stálosť, zvýšená odolnosť voči čistiacim prostriedkom obsahujúcim alkohol. Používaný materiál je typ plastu, na ktorom je vrstva akrylátu, ktorá má za následok vysoký stupeň lesku plne zrovnateľný s materiálmi ako sú sklo, alebo laky podobnej kvality. Takto upravené predné plochy vytvárajú zrkadlový odraz s vysokým stupňom lesku.


Moderné kuchyne